محل تبلیغات شما

تو این سن و سال تغییرات جدید در زندگی شخصی هم تعدد دوست دارد هم تنوع!!! تصمیم جدیدی که گرفتم این است که از زمان های مرده در محل کار استفاده کنم . این وقت ها خیلی بدرد درس خواندن های حفظی می کند . من هم عجیب دوست دارم حقوق بخونم ولی از طرفی چون دلم حقوق بین الملل می خواد و دور و برمونم دانشگاه دولتی نیست که این رشته رو داشته باشه و از طرفی گرایش های دیگه حقوق رو دوست ندارم چون دروس عربی زیاد داره و دیگه به هیچ عنوان حاضر نیستم برای درس خوندن خودم هزینه کنم بنابراین باید منتظر بمونم دانشگاه اصفهان حقوق بین الملل بیاره طبیعیه که این کار یعنی مطالعه دروس حفظی از برنامه حذف بشه چند روز پیش گشتم و در بین کتاب هایم جزوه زبان که قبلا کلاس میرفتم رو پیدا کردم و شروع به مرورش کردم . برنامه دیگه اینه که کتاب جامعی که برای تربیت فرزند می خونم و الان تقریباً نصف شده رو تمام کنم و بعد از تموم شدنش دنبال مطالعه حافظ باشم یا داستان هایی مثل امام محمد غزالی!!!

بالاخره چکاب ۱۵ ماهگی سیدعلی رو انجام دادیم و سیدعلی مرز ۱۰ کیلویی رو رد کرد و از نظر وزنی وارد دهه دوم شد. خدا رو شکر همسرم به مسائل تغذیه ای سیدعلی خوب توجه می کنه و فقط نگرانی من بحث های تربیتی اون است و داد های ناخودآگاهی که از هرکسی معمولاً بروز می کنه و معمولاً ترک اون خیلی سخته مگر اینکه طرف به خودش قول بده!!! حالا سیدعلی روز به روز داره به دو سالگی نزدیک تر میشه و تربیتش سخت تر و نکات تربیتیش عمیق و عمیق تر. کلاً تربیت بچه کار خیلی سختی است و باید پدران و مادران در این خصوص مطالعه داشته باشند. احتمالا پست بعدی را در مشهد مینویسم یا بعد از برگشتن وقتی مهساجان دلش مشهد بخواد نگهداریش تو اصفهان کار خیلی سختی است . 

ویروس عجیب و غریب

سرماخوردگی سه نفره!!

دندان های آسیا جدید

رو ,های ,حقوق ,سیدعلی ,کار ,خیلی ,بین الملل ,که از ,کنه و ,که این ,حقوق بین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها